Miło jest mi zakomunikować, że u nas w salonie możecie Państwo wypróbować i zakupić ekskluzywne perfumy z Hiszpanii firmy Yodeyma. Esencje te przeszły przez wymagającą wysokiej jakości kontrolę dla zapewnienia większego komfortu i trwałości na skórze. YODEYMA posiada 99,9 % podobieństwa do oryginalnych perfum.

Henna na brwi i rzęsy

Skoro mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, to śmiało można również stwierdzić, że brwi są jego ramą. Odpowiednio ukształtowane podkreślają rysy twarzy i uwydatniają jej największe zalety, dają oprawę oczom i efekt naturalnego „liftingu”. Do każdej twarzy najbardziej pasuje kształt łuków brwiowych nadany im przez naturę. Jeśli zachodzi taka potrzeba, można go delikatnie poprawić. Jeśli nie czujesz się pewnie i nie wiesz, jak zabrać się do takiego zabiegu, warto skorzystać z pomocy profesjonalnej kosmetyczki. Kształt brwi nadany w gabinecie utrzyma się na dłużej i będzie łatwiej modelować go później samemu w domu.

Diamentowa Odbudowa NHS

Jeśli masz zniszczone włosy słońcem, słoną wodą, suchym powietrzem, Twoje włosy są matowe a ich struktura porowata zaradzić temu może zabieg Diamentowej Odbudowy. Pielęgnacja ta wykorzystuje połączenie niezwykłych składników: kwasu hialuronowego, kawioru, witaminy E i PP, aminokwasów oraz glicerynowych ekstraktów z granatu. Zabieg ten wypełnia i wzmacnia włosy.

 

 

 

Diamentowa Odbudowa NHS dzięki swym wyjątkowym właściwościom zapewnia:
◾natychmiastowy efekt regenerujący – widoczny już po pierwszym zastosowaniu
◾naturalny blask
◾maksymalną objętość
◾miękkość
◾łatwość układania
◾przeciwdziałanie starzeniu się włosów

Rodzaje grzywek

2012-02-21 22:22:34, komentarzy: 0Jeśli żal Ci skracać hodowane latami włosy, a chciałabyś coś zmienić w swojej fryzurze, obetnij grzywkę. Jest to najprostszy i najtańszy sposób na zmianę wyglądu. Wiemy od lat, że grzywki dobrze dobrane odmładzają, dodają uroku, a czasem nawet odciągają uwagę od zmarszczek.

 

Rodzaje grzywek

Asymetryczna

 

czyli grzywka zaczesana poprzecznie na bok. Zaczyna się od przedziałka po jednej stronie głowy i zakrywa przeciwną stronę czoła. Ten rodzaj grzywki polecany jest szczególnie osobom o twarzy okrągłej lub w kształcie kwadratu. Asymetryczna grzywka to również rozwiązanie dla osób o jednostronnym zakolu lub zaburzeniu kierunku wzrostu włosów, w postaci „wichru” na jednym z boków.


Grzywka zwykła, prosta

 

zaczyna się od przedziałka na środku głowy, zachowując formę trójkąta, kieruje się w stronę czoła. Zwykle jej długość nie przekracza linii brwi. Odpowiednia dla twarzy pociągłej i o regularnym kształcie, a także, gdy uciążliwy „wicher” znajduje się na środku czoła.

                

Wypukła

 

wychodzi od środka czoła, wydłuża się w środkowej części, jednak skraca się stopniowo przechodząc w stronę skroni, tworząc tym samym kąt prosty.

               

Wklęsła

 

rozpoczyna się na czubku głowy. Jest to rodzaj grzywki, który odsłania największą część czoła, krótka w środkowej części i wydłużająca się po bokach w kierunku skroni.

 

 

Grzywka a owal twarzy

  • Osoby mające okrągłą buzię powinny zafundować sobie grzywkę krótką i symetryczną
  • Przy twarzy prostokątnej lub zbyt pociągłej długa grzywka pomniejszy optycznie powierzchnię twarzy
  • Cięta skośnie świetnie komponuje się z twarzą kwadratową
  • Osobom o twarzy trójkąta zaleca się natomiast krótkie grzywki lub dłuższe zaczesane na bok.

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!